03/04/2022 - Spun Noapte Bună pe azi

 

Uff! 83 de postări și până acum, în doar 5 zile. Hai că am fost harnic. Vocație ca vocație dar mai trebuie și pauză.

Am obosit dar mă simt grozav. Aș mai scrie dar s-a terminat ziua. Eu în schimb nu mi-am terminat de povestit aventurile.

Pe astăzi, nu prea am ce să vă zic. A fost Duminică, am ieșit cu domnul Cosmin un pic pe afară, la o țigară și am socializat vreo jumătate de oră.

În rest, cumpărături și dă-i scris tată. Sunt mulțumit de cum merge proiectul actual. 

Vreau să mai menționez odată ca să se știe încă odată. Fac tot posibilul ca persoanele, locurile sau fostele job-uri să rămână anonime.

Nimeni nu vrea o reclamă negativă. Înțeleg asta. Deși unii ar merita. Dar haideți să fim discreți unii cu alții și să păstrăm relațiile în armonie.

Dacă vezi ceva greșit prin vreo postare, dă-mi de veste într-un comment și voi șterge postarea în caz de simți că e despre tine și te simți stânjetit/ă sau jenat/ă.

Și cu asta am încheiat încă o zi împlinită. Să ne auzim cu bine în zilele următoare. Noapte bună, weekend fain în continuare (ce a mai rămas din el) și o săptămână productivă de mâine încolo.

Ne vedem în postarea următoare. Toate bune.

Vlad

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Pești - regii dramei totale dar buni la parale

 Sunt Pești De obicei, așa încep. Și mai sunt aceia care au aceeași zodie ca și mine. Fratele meu, dezmăț emoțional. Cum am învățat, Netflix...